yer kiralama

New Reklam özel ve kamu arsalarında özellikle merkezi noktalarda bulunan arazi veya alanlarınızı kiralayarak ATM kullanım alanları yaratmaktadır.

Dükkanlarınızdaki kullanılabilir alanlar ve arsa üzerinde bulunan atıl bölümleri değerlendirmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçmeniz sonrasında, yapılan fizibilite çalışmalarında, alanınızın uygunluk raporları hazırlanır ve bölgede bulunan ihtiyaç doğrultusunda finans sektöründeki müşterilerimizle iletişime geçilir ve onay sonrasında kurulum sağlanır.

Özellikle ATM kurulumuna izin verilmeyen dar alanlar veya çevre düzenlemesine uygun meydanlarda kuruluma izin verilmektedir.

KABİN ÜRETİMİ

Türkiye finans piyasasında bulunan Garanti Bankası, Akbank, Albaraka Türk gibi müşterilerimizin ATM kabin üretimlerini 9000 metrekarelik üretim alanımızda gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin farklı bölgelerinde halkımıza hizmet veren ATM kabinlerini işlevsel ve görsel anlamda tasarlayarak kullanıma sunmaktayız. Gerek tekli kabinler,gerekse sıralı ATM kabinleri olarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ahşap, metal, alimünyum ve pleksi olarak üretilen kabinler tam donanımlı olarak sunulmaktadır.Üretim sonrasında talep edilen bölgeye ulaşımı ve kurulumu da yapılarak, tam çalışır durumda teslim edilmektedir.

altyapı hizmeti

Üretimini geçekleştirdiğimiz ATM kabinlerinin lojistiğini sağladıktan sonra, hizmete gireceği noktadaki tüm kazı, elektrik alt yapı işlemlerini ve yazılımsal desteği vermekteyiz.

Bu hizmet sayesinde üretimden,ulaşıma ve sonrasında kuruluma kadar tüm aşamaları tek kalem hizmet üzerinden sağlayarak; kaliteyi yükseltmeyi amaçlıyoruz.