Hakkımızda

New Yapı Reklam’ı daha yakından tanıyın.

New Yapı Reklam olarak hayal gücünü tasarıma, tasarımı ürüne dönüştürmek için yeni teknoloji makine yatırımlarımızla sektörde fark yaratmak adına 2019 yılında üretim hayatımıza başladık. Modern Grup’un bir iştiraki olarak kurulan New Yapı bünyesinde, makine insan uyumu aşamasında sürekli eğitimler ve AR-GE çalışmalarına devam ediyoruz. Tek bir ürün için veya aynı üründen binlercesi için de aynı kaliteyi bu sayede korumaktayız. Endüstri 4.0’a hazırlandığımız şu günlerde, güncel pazarlama stratejileri ve outdoor çözümlerimizle özellikle finans ve gıda sektöründeki müşterilerimize fark yaratan alternatifler sunmaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz

New Yapı Reklam’ın ürün ve hizmetlerine göz atın.

Ürün Ana Başlıklarımız

  • Sıralı Atm Kabin Üretimi ve Kiralama
  • Endüstriyel Kabin Üretimi
  • Outdoor Reklam

Yeni ürünler sentezlemek için aralıksız çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bir ürünü en iyi şekilde ortaya çıkarmak için makine parkı, tasarım ve insan kaynaklarına önem vermekteyiz. Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, sektörde mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumuna yükselmek amacındayız.Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi temsilcilik zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.