Başkan’ın Mesajı…

Modern Grubun bir iştiraki olarak 2019 yılında hayata geçirdiğimiz New Reklam, tecrübemizi farklı alanlarda değerlendirme amacıyla kurulmuştur.

Ülkemizdeki ve sektördeki misyonumuz, rekabet gücümüzü, müşteri odaklı üretim anlayışına dayandırarak daima en iyi teknoloji ile sağlık ve çevre boyutunu da göz ardı etmeden yüksek kalitede üretim sağlamak ve öncülüğümüzü sürdürmektir.

Kaliteyi ilk ve tek defada doğru olarak üretirken çalışanlarının güvenliği, sağlığı ve çevre boyutlarını ön planda tutmak ve hizmetlerimizde müşteri .memnuniyetine önem vermek hedefimizdir.

Reklamcılık sektöründe iki konu çok önemlidir. Bunlardan biri fikir yaratıcılığı, diğeri ise teknolojidir. İlk konuda kendi ekibimize çok güveniyoruz. Tasarım bölümündeki uzman personelimiz, yeni fikirlerle müşterilerin daha farklı düşünmeleri için çalışıyorlar.

Diğer konu olan teknolojiyi ele aldığımızda çok hızla gelişen ve yenilenen bir unsurla karşı karşıya kalıyoruz. Bunun iki türlü yansıması oluyor. İyi bir teknolojiye sahipseniz üretim maliyetlerinizi çok rahat düşürebiliyorsunuz. Bu da müşterilerinize rekabet avantajı olarak olumlu yansıyor.

İkincisi ise tasarımlarda daha kaliteli ürünler üretirken farklılıklar yaratabiliyorsunuz. 
Endüstri 4.0 teknolojilerine hazırlandığımız şu günlerde en son teknojileri de bünyemize katarak 9.000 metrekare kapalı alanda üretim yapmaktayız.

Outdoor marketing ve mobile marketing süreçlerinin de yenilendiği günümüzde,Gastrobox ve Atm Box isimli iki projemizi hayata geçiriyoruz. Gıda sektöründe direkt satışa yeni bir soluk getireceğine inandığımız Gastrobox projesi ve finans sektöründeki ATM kirliliğine son verecek ATMBox projelerinin ihracat sürecinde aldığımız olumlu tepkiler sonrası, ülkemizdeki yatırımlarımızın hızlandırma kararı vermemize neden olmuştur.

Son olarak endüstriyel reklamın en büyük oyuncusu olan hayal gücünüzü asla kaybetmemeniz dileğiyle; tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Mustafa BOZDEMİR
Genel Müdür